DŻENDER W GOSPODARSTWIE...(odc. 20)

DŻENDER W GOSPODARSTWIE...(odc. 20)
ePub czas dodania: 2014:01:19 18:01 komentarzy 0
Do gospodarskiego Drobiu dochodzą wieści o nowatorskim podejściu do życia każdego Kuraka... Kury na traktory...!!!

Właśnie przyszły dyrektywy z Kołchozu Wszystkich Gospodarstw, żeby każdy Kurak w Gospodarstwie określił się w końcu kim jest...bo na razie według wysoko szkolonych Dżender Kwok, nie jest jednoznaczne kto jest Kogutem, a kto jest Kurą.


 

Złośliwe Koguty w Gospodarstwie twierdzą, że Dżender Kwoki pobierały nauki u samych Miszczów Dżenderu, czyli u Knurów z ugrupowania Ruch Penisa...teraz Twoje Ruchy...ponoć, jak pieją złośliwe Koguty, Knur Krzysiek dał se nawet obciąć "klejnoty rodowe", żeby udowodnić, że jest autentyczną Świnią, w co jednak niektóre złośliwe (rzecz jasna) Koguty nie wierzą i nawet twierdzą, że to jest tzw. knurza teoria spiskowa, bo podobno Knur Krzysiek klejnoty zachował i zamierza zmieniać swoją płeć jeszcze kilkakrotnie.


 

Oczywiście Dżender Kwoki jeżdżą po całym Gospodarstwie i twierdzą, że Koguty wcale nie muszą piać... generalnie nawet powinny nauczyć się gdakać, gdyż nie jest do końca jednoznaczne jaki status w Gospodarstwie pełnią...powinny czubić Kury tylko tak dla jaj...och przepraszam, oczywiście powinny czubić tylko dla przyjemności...nigdy dla jaj...


 


 

Kury wcale nie muszą wysiadywać jaj...ba, nawet nie muszą znosić tych jaj...najlepiej jakby zapisały się na kurs nauki piania, albo na kurs (modny ostatnio) czubienia Koguta przez Kurę Feministkę, albo żeby było bardziej fachowo przez stado Kur Feministek...podobno, jak twierdzą złośliwe Koguty jest to troche upokarzające dla Kogutów, ale jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić.

 

 

Koguty postępowe, powinny zrobić to co zrobił Knur Krzysiek, o wiele lżejsze jest wtedy życie Koguta...pozostaje mu tylko dbanie o to by miał codziennie pełne korytko prosa i koniecznie świeżą wodę w poidełku (oczywiście ciepłą)...piać powinien tylko od wielkiego dzwona, gdyż zostanie Kogutem Kapłonem poprawia timbre głosu...a to już zaliczane jest do drobiowej sztuki. Oczywiście Kogut może zamieszkać na jednej grzędzie z innym Kogutem...(zalecane przez Dżender Kwoki)...podobno wtedy łatwiej jest Kogutom związać koniec z końcem i znika problem wiecznie gdakających Kur. Najlepiej jednak by każdy Kogut został Kogutem Singlem i bardziej poświęcił się dla siebie...powinien golić nogi i malować pazury na czerwono, oczywiście nie zapominając o solidnym, codziennym depilowaniu kupra, tudzież ochydnych, przepoconych piór pod skrzydłami. 

Wracając do Kur, oczywiście oprócz piania, powinny całkowicie zapomnieć o znoszeniu jaj, a jeśli Kura w przypływie kurzej fanaberii chciałaby mieć jakieś potomstwo, to cosik sie zawsze skoptuje...


 

...a kto powiedział, że Kura musi mieć pisklęta. Najwłaściwiej jednak będzie, gdy Kura skupi się na swoich doznaniach erotycznych, które to według Dżender Kwok jest wartością nadrzędną samą w sobie...oczywiście dotyczy to również Kogutów...


 

 

 

Złośliwe Koguty i Kury szemrają w Gospodarstwie, że ideologia dżender chce zniszczyć naturalny model rodziny... 

...słychać szemranie, że Gospodarstwo się nie ostoi, gdy do głosu zostaną dopuszczone obłąkane Dżender Kwoki...CDN* 

...wszystkie postacie są fikcyjne...:))

 


 

 

licznik: 4740 + 2 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
To dla młodych... i nie tylko... 0|0
Brawo Trybie! To powinno łatwo i skutecznie trafić do młodych ludzi. Pzdr
2014-01-20 17:29
# @leoparda 0|0
..dzięki Leopardo..staram się jak mogę, żeby dzieciska nie uznały, żem wapniak nie kumający czaczy...:))) pozdrawiam niepoprawnie
2014-01-20 22:40
żadne rozumne Gospodarstwo się nie ostoi, gdy do głosu zostaną dopuszczone skretyniałe i obłąkane Dżender Kwoki... 0|0
i to by było na tyle...

Lecz warto to ciągle przypominać...
2014-01-21 06:46
Kłębowisko [genderowych] żmij 0|0
W sytuacji gdy środowiska katolickie, liderzy Kościoła, przedstawiciele nauki, liczne stowarzyszenia i ruchy chrześcijańskie, w końcu zwykli obywatele podjęli akcję zwalczania ideologii gender, oczywiste jest, że musiało to wywołać szok w okopach wrogów chrześcijaństwa, którzy uważali, że dewastacja rodziny przeprowadzona zostanie lekko i bez wywołania oporu.

List biskupów o bezbożnej ideologii gender, mobilizacja parlamentarzystów przeciwko planowi zniewalania naszych dzieci, listy otwarte naukowców, wypowiedzi ekspertów, akcje zaniepokojonych rodziców (nie tylko wierzących) są nadzwyczaj słuszne, potrzebne i ukazały także wyraźnie, że nieprzyjaciel wpadł w popłoch. Został zdemaskowany.

Między Scyllą a Charybdą

Politycy, którzy zdecydowali się na inicjatywę w Sejmie RP „Stop ideologii gender”, nie wystraszyli się nagonki zainicjowanej, co znamienne, przez samego premiera. Donald Tusk dobrze wie, że zasiadający w parlamencie posłowie są niejako najbliżej i mogą też szybciej reagować, informując opinię publiczną o planach centrolewicy i libertynów w zniekształcaniu prawa naturalnego, dewastowaniu rodziny i molestowaniu dzieci, gdzie liderkami w tych inicjatywach są słynne już „ministry”: Agnieszka Kozłowska-Rajewicz i Joanna Kluzik-Rostkowska. Nasi podopieczni znaleźli się zatem między Scyllą a Charybdą i tylko zdmuchnięcie tego rządu może powstrzymać neomarksistowski eksperyment tak zwanej „polityki równościowej”.
(...)

Feminomądrości

[zbolszewizowany] Wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka uznała, że mogło dojść do wykorzystania funduszy unijnych niezgodnie z ich przeznaczeniem przez instytucje Kościoła katolickiego, i dlatego chce, by Najwyższa Izba Kontroli skontrolowała legalność i celowość przyznania im funduszy na projekty. Nowickiej chodzi o weryfikację, czy Kościół wdraża zasady równości płci. I znów wielka kompromitacja feministek. Gdyby znały, choćby w skrócie, katolicką naukę społeczną, wiedziałyby, że jest to aktualnie jedyna w świecie instytucja, która respektuje prawa kobiet.
(...)

Dr Tomasz M. Korczyński

Za: http://www.naszdziennik.pl/mysl/65211,klebowisko-zmij.html
2014-01-21 06:51