JASZCZURY Z ORIONA...PRAWDZIWA HISTORIA...

JASZCZURY Z ORIONA...PRAWDZIWA HISTORIA...
ePub czas dodania: 2013:11:02 01:11 komentarzy 0
Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.

Czytając posta bloggera o nicku norwid, pod tytułem „Kliniczność do wyskrobania” (link) mając chwilkę czasu prześledziłem parę zagadnień w tej tematyce. Szkoda, że małe zainteresowanie jest tym tematem...ja sam nie podjąłem dyskusji, bo jak wiadomo trzeba posprawdzać różne ciekawostki...niemniej sprawa jest arcyciekawa.

Chodzi o tzw. uszkodzone geny żydów aszkenazyjskich...napiszę tutaj krótko o jakie choroby dziedziczone genetycznie chodzi, gdyż obszerniej opisał to blogger norwid w swoim poście. Link powyżej.

Populację Żydów aszkenazyjskich charakteryzuje częstsze niż w innych grupach etnicznych występowanie pewnych chorób uwarunkowanych genetycznie. Część tych chorób jest dziedziczona autosomalnie recesywnie i ich występowanie w tej grupie etnicznej tłumaczone jest kulturową regułą endogamii. Pozornie większa liczba chorób w populacji Aszkenazyjczyków wydaje się wynikać z dokładniejszego przebadania tej grupy etnicznej przez genetyków, w porównaniu z innymi równie homogennymi populacjami.


 

Choroby częstsze w populacji Żydów Aszkenazyjskich:

zespół Blooma,

dziedziczny rak piersi i jajnika,

choroba Canavan,

HNPCC,

wrodzony przerost nadnerczy,

choroba Crohna,

mukowiscydoza,

rodzinna dysautonomia (zespół Rileya-Daya),

niedokrwistość Fanconiego,

choroba Gauchera,

hemofilia C,

choroba Niemanna-Picka,

choroba Taya-Sachsa,

choroba von Gierkego,

mięsak Kaposiego.


 

Właśnie przez endogamię, czyli kulturową regułę nakazującą jednostce zawieranie małżeństw (dobieranie sobie partnera) wewnątrz własnej grupy, w celu zabezpieczenia jej przed utratą członków, wzmocnienia izolacji i utrzymania odrębności powoduje chorobę Taya-Sachsa (TSD). (link)

Można by stwierdzić, że uszkodzenia genetyczne tego typu następują w wyniku kontaktów kazirodczych, gdyż wąska grupa, która boi się napływu z zewnątrz z różnych powodów (wpływy, pieniądze, władza) zacieśnia się i nie ma napływu tzw. „świeżej krwi”

Tutaj jeszcze mała dygresyjka, w Szwecji kontakty seksualne kazirodcze nie są zabronione, w wyniku tego nastąpiła fala narodzin ludzi chorych umysłowo, totalnych kalek, a wręcz tzw. „ludzi potworków” (bardzo nielubię tego określenia, ale chciałem nakreślić problem)...mój kolega, który długo pracował w Szwecji kiedyś mi opowiadał, że w Szwecji jest bardzo dobrze rozwinięta opieka społeczna, właśnie przez to...podobno chciał to zmienić premier Olaf Palme, ale został zastrzelony, możliwe, że z tego powodu (chciał zmienić politykę i wprowadzić tą „świeżą krew”).

Niestety w Szwecji najdłużej, bo 40 lat pracowano nad eugeniką i doprowadzono do przymusowo wysterylizowano tam 63 tys. osób "nieprzydatnych" lub "niedostosowanych społecznie"


 

Dobra, wracamy do tematu żydów aszkenazyjskich...prof Iwo Cyprian Pogonowski określił ten problem jako antygoizm...

Antygoizm pochodzi z egotyzmu radykalnych Żydów i jest komplikowany przez żydowski problem genetyczny TSD, zwłaszcza wśród polskich i wschodnio-europejskich Żydów. Para zdrowych nosicieli tej genetycznej choroby ma 25% szans urodzenia dziecka nawiedzonego tą nieuleczalna chorobą. Z tego powodu małżeństwo nosicieli tej choroby chce jak najwcześniej dowiedzieć się czy poczęte przez nie dziecko nie ma we krwi dowodów na tę śmiertelną chorobę.

Na wypadek takiego nieszczęścia, rodzice nie-urodzonego jeszcze dziecka, domagają się prawa do legalnego przeprowadzenia zabiegu przerwania ciąży. Więcej (link).


Blogger norwid dalej w swoim poście poszedł ciekawym śladem, który dla mnie wydał się absurdalny...niemniej poszedłem tym śladem, dlatego właśnie z tego powodu chciałem napisać tego posta.

 

 

Reptilianie vel Raptoidy vel Jaszczury z Oriona...


 

Zanim przejdziemy do Jaszczurów z Oriona, to chciałbym przypomnieć sytuację co się działo onegdaj w ogrodzie Eden, który był założony przez Boga.

Adam , pierwszy człowiek ulepiony przez Boga z prochu ziemi, czyli wszystkich pierwiastków znajdujących się wokół, miał niemal wszystko, ze wszystkiego mógł korzystać, nie mógł tylko spożywać owoców z drzewa poznania dobra i zła...mógł spożywać ze wszystkich drzew, nawet drzewa życia, ale tamtego miał się nawet nie tykać...Adam był samotny, chyba się mu troszkę nudziło, no to Bóg dał mu niewiastę...zachwycił się Adam, przecież Bóg podarował mu piękną kobietę (teraz to by młodzi powiedzieli, że laskę nieprzeciętną)...zachwycił się Adaś, każdy normalny facet hetero zachwyci się piękną kobietą...dziwne jednak, mieli wszystko, o nic nie musieli się martwić, ale przypałętał się gad i zagadał Ewę...pewnie gad (szatan) znał psychikę kobiety, pamiętajmy, że kiedyś był „drugi po Bogu”...zapytał czy to prawda, że Bóg zabronił spożywania z drzewa poznania dobra i zła...Ewa oczywiście potwierdziła ...a gad z luzackim spokojem odparł, że spoko, spoko , nie pomrzecie, ale będziecie wiedzieli wszystko i będziecie tacy, jak Bóg...jak wszystko się dalej potoczyło to każdy już wie...wypędzenie z Raju za nieposłuszeństwo. Niemniej wypędzenie z Raju nie było przekleństwem, lecz miłosierdziem bożym, gdyż jeśli pierwsi rodzice przekroczyli raz i spożyli owoc z tego drzewa i przez nieposłuszeństwo zgrzeszyli, to mogliby wtedy jeszcze spożyć owoc z drzewa życia i na zawsze (wieczność) zostaliby uwięzieni (a my razem z nimi) w grzesznym, poddanym na choroby i cierpienie ciałem. Śmierć jest tutaj miłosierdziem bożym, co prawda weszła na świat przez zawiść diabła, niemniej wszystko musi się narodzić na nowo i oczyścić jak się oczyszcza złoto.

 

 

Ktoś spyta dlaczego przytoczyłem sytuację z Księgi Rodzaju, ano dlatego, żeby udowodnić, że ktoś na podstawie Pisma św. dorobił sobie historyjkę o tzw. Jaszczurach z Orionu...i to zalane gęstym sosem NWO.


 

Co to są Jaszczury z Orionu...będę chciał w miarę krótko opisać to zjawisko. Według wyznawców Reptilian wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa istot wyglądających dokładnie jak gady, inaczej zwane jaszczurkami. To nie są zwyczajne jaszczurki, jak Ziemianie wyobrażają sobie ruchliwe stworzonka biegające tu i tam, ale prawdziwe, wyglądające jak aligatory, 6 do 8 stóp wysokości (180-210 cm), chodzące w pozycji wyprostowanej istoty z twarzą humanoidalną, przebiegłe i inteligentne. Chodzą w ubraniach (sic!) i mają nawet wycięty otwór w spodniach na ogon:)). Są inteligentne. Na tyle inteligentne, aby stworzyć i użytkować bardzo zaawansowane statki Kosmiczne, które podróżują po wszystkich galaktykach. Poziom zaawansowania Reptoidow pozwala na tworzenie innych istot, wyraźnie w celu służenia im (Reptoidom). Wiec te wytworzone istoty maja swój statek kosmiczny, zbudowany również przez Reptoidow. Te wytworzone istoty, zwane są „greys” (szaraki). Wyjaśnijmy relacje miedzy ludźmi i reptoidami w tym szczególnym czasie (Milenium):

Jest siedem poziomów „gęstości” dla wszystkich. Najwyższym poziomem jest 7., gdzie duch czy tez dusza jest jednością ze Stwórcą. Ziemianie w dzisiejszych czasach istnieją na poziomie 3. razem z niższymi istotami, jak kamienie na poziomie 1. i zwierzęta na poziomie 2. Na 5., 6., i 7. poziomie istnieją tylko duchy, czy też dusze bez ciała fizycznego. Ludzie (Ziemianie) są teraz w sytuacji zbliżającego się milenium, będą się przenosić na 4 poziom. Reptoidy istnieją na 4 poziomie, który również jest poziomem fizycznym. Jednakże dokąd, dopóki ludzie są na poziomie 3., istoty z poziomu 4. pozostają dla nich niewidzialne. Jaszczury okazjonalnie pojawiają się na poziomie 3., ale nie mogą na nim pozostać na długo. Istoty (te, które posiadają Dusze czy tez Ducha), takie jak ludzie, czy reptoidy, klasyfikowanie są również według ich przekonań, na STS (służba dla siebie – są zainteresowani tylko sobą) lub STO (służba dla innych). Ludzie, kiedy przenoszą się na 4. poziom, maja możliwość wyboru (STS, czy STO). Reptoidy są wyłącznie STS, tak jak wszystkie istoty przez nich stworzone, maja oni zamiar rządzić Ludźmi na 4. poziomie. Ponieważ Reptoidy wybrały zamkniecie się na 4. poziomie, muszą bez przerwy pobierać duże ilości energii od istot z 2. i 3. poziomu. Ponieważ pozostają na tym poziomie i są tam uwięzione (dosł. „obwarowane”) i ponieważ umierają, desperacko próbują pobrać jak najwięcej energii od Ludzi. Ich planem jest :

1. Zachować swoja rasę jako dominującą.

2. Zwiększyć swoją liczebność.

3. Zwiększyć swoją moc.

 4.Rozplenić się po całym 4 poziomie.


 

Uff...przepraszam, że szanowny Czytelnik musiał przejść przez tą zawiłą „metodologię” działania Jaszczurów z Orionu, jak ktoś chce więcej tych „rewelacji”, to odsyłam do linka...he he he, niemniej ciągnę temat dalej, bo to co teraz opiszę, to będzie kluczowy wątek tego postu.

 

Zaczynam czytać komentarze pod linkiem o Jaszczurach, zawsze uważałem, że post postem, ale najważniejsza jest dyskusja pod nim...nie zawiodłem się, temat Jaszczurów z Oriona przypadł do gustu, bo akurat nasza rzeczywistość jest taka, że społeczeństwo ziemskie uwielbia się bać, szuka ekstremalnych nowinek, które wywołują dreszcz emocji...tak jest z Jaszczurami ...świadomość, że Jaszczury żądzą ziemianami wywołuje reakcje typu „o maj god”...

Prym pod postem wiedzie niejaki blogger @ irbis, który potem komentuje jako @kocisko1irbis vel @kocisko1rbis...ale to nie istotne, dochodzę do komentarza, którego teraz wkleję (w oryginale):


 

kocisko1Irbis Says:

08/07/2011 o 10:52

Symboliczny kielich z symboliczną krwią Jesusa (wino czerwone) + hostira i przyjmowanie opłatków w rytualach katolickich – to nie innego jak przedluzenie sumbolu gadziego (jaszczurzego) … Picie krwi i jedenie ciała (np. Jezusa – jak to mówią katolikom przyjmującym tzw, “komunię” (w domysle: komunię z rodem Draco ! ) to jeden z rytuałow gdadzich .. Picie krwi i jedzenie ludzkichciał – to praktyki Raptylian,Drako i inych przedstawicieli gadzich cywilizacji … Sta coraz wiekszy i czestszy pęd ludzi do dokonywania apostazji … ostatnio można bylo o tym przezytać nawet na oficjaklnym linku onet.pl …


 

No i tutaj dochodzę do sedna sprawy...jak błyskawica przemknęła mi myśl i przypomniałem sobie Tropiciela Wszechczasów Jaszczurów w Kościele Katolickim, czyli niejakiego bloggera @ Antymaterialnego, którego zdemaskowałem, jako kogoś, kto chce rozwalić KRK wciskając kity, że siedlisko Jaszczurów z Orionu jest w Kościele Katolickim, zdemaskowałem, jako kogoś, kto się podszywa pod inną osobę ...link

 

 

Wnioski końcowe


 

Moje wnioski końcowe...ktoś, (można się domyślać kto) próbuje przeforsować informacje do wiadomości publicznej głównie przez portale internetowe, że Polacy, a zwłaszcza Katolicy są pod wpływem Jaszczurów z Oriona, ba nawet przekonywuje się, że katolicy są gadzim pomiotem ...próbuje się forsować w świetle prawa eugenikę w celu eliminacji osobników słabych, lub starych...(aborcja, eutanazja)...eliminacja przez coraz gorszą opiekę medyczną, nawet doprowadzającą do szybszego zejścia pacjentów...rozwój chorób w polskim społeczeństwie jest zatrważający...mamy tutaj zakrojoną na szeroką skalę operację False Flag, czyli trucie społeczeństwa i zarazem wskazywanie, że jesteśmy obciążeni jaszczurzym znamieniem, albo złymi genami (TSD). Jak myślicie...kto za tym stoi ??? Zostawiam Was z tym pytaniem...

 

ps. Jeśli nie zwrócimy się do Jezusa i nie dokonamy Intronizacji Jezusa na Króla Polski...niechybnie dorwą nas "Jaszczury z Oriona"


 


 

 

licznik: 5526 + 2 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Łamanie kulturowych tabu przynosi złe rezultaty... 0|0
Nie na próżno w wielu społeczeństwach już od tysiącleci istnieją tzw. tabu, czyli podstawowe, mocne i fundamentalne zakazy kulturowe — np. zawierania małżeństw pomiędzy bliskimi krewnymi.

Przykłady chorób wynikających z łamania tych uzasadnionych tabu, czyli zasad wynikających z doświadczeń gromadzonych niegdyś przez dziesiątki pokoleń — podałeś w notce.

Jednak, dla przywódców niektórych zamkniętych zbiorowości, łamanie tych tabu — co stwarza duże zagrożenie dla zdrowia czy nawet istnienia danego społeczeństwa — jest życiowo konieczne, ponieważ w ten sposób utrzymują ciągłość swojej władzy w swoich społeczeństwach. Czyli tych, które z zasady są zdefiniowane przez wyznawaną przez nie religię...
2013-11-02 02:24
Siedlisko Jaszczurów z Orionu jest na Neon24... 0|0
Popatrz ile ci nazi-bolszewicy z Neon24 wyciągają energii z blogerów.

Gdyby nie ta blogerska energia tak łapczywie pochłaniania od blogerów, w dodatku tak uporczywie i pod ewidentnie fałszywymi pretekstami — to takie antyposkie i antykatolicke siedlisko Jaszczurów z Orionu zwane Neon24 — już od dawna byłoby pochłonięte przez ich własne, jaszczurcze i nazistowsko-bolszewickie piekło...

Nie na próżno w czasie niemieckiej okupacji Polski, prasę wydawaną przez Niemców w języku polskim — Polacy nazywali gdzinówkami.

Teraz mamy Neon24, czyli gadzinówkę Jaszczurów z Orionu...

Choć, oczywiście, istnieją także i inne gadzinówki, w tym jedna po prostu zwana "GWnem"...
2013-11-02 03:24
# @Andy-aandy 0|0
..zgadza się...niektórzy wolą nawet dopuścić kazirodztwo, byleby utrzymać władzę i wpływy...
2013-11-02 13:36
# @Andy-aandy 0|0
tutaj też przekleję mój koment ..chciałem zrobić Spis Powszechny Jaszczurów z Oriona...:), ale albo jeszcze nasze neonowe jaszczury nie dały meldunku na Orion, albo ktoś przechwycił tajną depeszę...:))))) może Atlanci ???:)))))))
...a w sumie z Oriona to kawał drogi, zapakować ekwipunek na statki kosmiczne, zatankować , ustawić fotele, przemyć szyby, to trochę schodzi , a jak już pisałem wyżej to kawał drogi jest...he he he...pozdrawiam niepoprawnie
2013-11-02 13:37