Spiritus Movens Neonu 24 ...czyli Bal Przebierańców...

Spiritus Movens Neonu 24 ...czyli Bal Przebierańców...
ePub czas dodania: 2014:02:22 17:02 komentarzy 0
Brzyćko się nam ten Spiryto bawi...choć Bal Przebierańców prima sort...:)

 

O słabości Spiryta do zakładania strojów różnych postaci (nicków) wielu użytkowników tego szacownego portalu już wie...najpierw był wielkim profetą Amosem, czyli człowiekiem obdarzonym zdolnością przewidywania przyszłości (tutaj), aby później wcielić się w zwykłego Psa na Trolle...strasznie rajcuje to naszego Spirytka...w sumie kiedyś stwierdził, że w wirtualu każdy może się wcielić w kogo chce...ale w Realu, to już jest ciężko cyt :

"W necie to jedynie zabawa i nic więcej. Tu każdy może udawać kogo mu się zamarzy. W realu to już nie takie proste. Dlatego, wybacz, ale ja takie dyskusje traktuję z przymrużeniem oka. Nawet banować mi sie nie chce :)"

 

No więc nasz Spiryto się nieźle bawi, ostatnio zamarzył sobie, że zostanie ...Ryszardem Oparą...nie przecierajcie oczów ze zdumienia i nie szczypcie się po rękach...może to taka ludzka słabość wchodzić w oficerki ważnej osobistości i pochodzić trochę po portalu, postukać podkutymi zelówkami, czując gęsią skórkę na szyi i przyjemne mrowienie w okolicach intymnych.

Żeby nie być gołosłownym to wkleję zrzuty , które wczoraj wyłowiłem pod moim postem...sam zacząłem się zastanawiać, jaki to zaszczyt mnie spotkał, mnie biednego blogera żuczka odwiedził sam Ryszard Opara i zagadał dziwnie znajomym slangiem ...


 

 


 

  

 

 


 

...po chwili koment zniknął, aby potem jota w jotę podobny koment pojawił się...ale autorstwa Spiryta...:))))))..no trochę go zmienił, zrobił większe odstępy pomiędzy linijkami...he he he

  

 

Spiryto pewnie pozazdrościł Żorżowi, wielu jego przebrań, choć Żorż robił to nie dla zabawy, ale z konieczności...wpierw zniknął Żorż, potem brat Żorża, potem kuzyn Żorża...niedawno zniknął Cyborg...

Ale nic to...jak zabawa to zabawa, cieszmy się, wszak mamy Bal Przebierańców...proponuję zrobić Bal Maskowy u Trybeusa...ja sam przebiorę się za Zawiszę Niebieskiego, chociaż nie, wiem ...przebiorę sie za KerenOra, albo nie , założę maskę Antymaterialnego i będę opowiadał historie o Jaszczurach...może ktoś jeszcze zaproponuje przebrania, kto za kogo się przebierze ? Szkoda, że na Balu Maskowym nie będzie gości, którzy zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach, choć Żorż może się pojawi, jako szwagier Żorża...

Na Balu Maskowym u Trybeusa może też zawitać sam Pan Ryszard Opara, ale nie dajmy się nabrać na maski, może to własnie Spiryto przyjdzie w przebraniu :))

Gdyby nam kto brutalnie zamknął imprezę, to przeniesiemy się z Balem Maskowym gdzie indziej...pamiętajmy, na wirtualnym Balu Maskowym, możemy być kim zechcemy, w realu jest już trudniej...po Balu, wracając do realu znów staniemy się realnymi ponurakami :))


 


 

 

Kochani, ale zanim zaczniemy bal, to postawmy sobie parę pytań:

-Czy pan Ryszard Opara sam dał hasło do konta Spirytowi i powiedział “róbta co chceta” ..?

-Czy Spiryto pisze teksty panu Oparze i zarządza kontem pana Opary ?

-Czy mejle pana Opary np. do blogera @ jazgdyni w których pisał, że niemożliwym jest, aby Jazgdyni dalej publikował na Neonie pisał Ryszard Opara, czy Spiryto Libero ?

-Czy Spiryto Libero mając dostęp do konta Ryszarda Opary nie ma czasem dostępu do kont adminów 1,2,3,4,5...i tym sposobem nie nęka innych blogerów, którzy nie są zgodni z linią programową Spiryta ?

Pytań można mnożyć, ale tłumaczenia samego Spiryta, że jest zwykłym, szarym blogerem wywołuje u mnie gwałtowny napad śmiechu...ale póki co, bawmy się, mamy Bal Maskowy..:))

licznik: 3820 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
A ja się cały czas zastanawiam 0|0
co normalni i przyzwoici ludzie robią wśród neonowych przygłupów... I w jakim celu uwiarygadniają tą ruską szczekaczkę coraz bardziej pogrążającą się w oparach absurdu?
2014-02-22 18:05