SZKOŁA PRZETRWANIA...WEDŁUG TRYBEUSA...CZĘŚĆ 4.

SZKOŁA PRZETRWANIA...WEDŁUG TRYBEUSA...CZĘŚĆ 4.
ePub czas dodania: 2013:09:27 19:09 komentarzy 0
Zbliża się 11 listopada, a zarządzający Zieloną Wyspą gorączkowo przygotowują się do tych obchodów...my też się przygotujmy i nie dajmy się zaskoczyć policyjnymi “suprajsami”...

Korzystając z przysługujących nam ponoć demokratycznych praw, tłumnie przybędziemy do Warszawy na obchody Święta Niepodległości...oby nas było jak najwięcej, ale musimy mieć to na uwadze, że namiestniki Zielonej Wyspy nie dadzą nam spokoju...gdzieś czytałem, że Żandarmeria Wojskowa będzie towarzyszyć Policji w ramach “ochrony” nas, biednych, protestujących żuczków...pozwoliłem sobie w ramach Szkoły Przetrwania na Zielonej Wyspie skrobnąć parę zasad, których powinniśmy się trzymać, by nie dać się zastraszyć i żeby być przygotowanym na różne ewentualności...ostatnie dwa lata pokazały, że trzeba poważnie podejść do tematu...


 

1.Nie wpadać w panikę...


 

W razie jakichś dziwnych zachowań czy to prowokatorów, czy też innych zagrożeń (wybuchy, petardy, race), trzeba bezwzględnie i spokojnie zidentyfikować “zjawisko”...dynamika spanikowanego tłumu jest ogromna, posłużę się tutaj zachowaniem ławicy ryb...ryby reagują na zachowana sąsiednich osobników. I w ten sposób jedna ryba może wpłynąć na zachowanie całej ławicy. Podobnie jest wśród ludzi. Kiedy jedna osoba w gęstym tłumie popchnie drugą - fala się przenosi na kolejne osoby, a jej siła może się zwielokrotnić, dlatego ważne jest, aby nie wpadać w panikę, bo wtedy ludzie mogą się tratować nawzajem, a pamiętajmy, że na marsze zabierane są też dzieci, które mogą być najbardziej poszkodowanymi ofiarami.


 

2.Obserwacja...


 

Obserwujmy, co dzieje się wokół nas, ostatnie dwa lata dały nam wiele informacji co do policyjnych prowokatorów...wpierw zakładali białe kominiarki, za rok były brunatno-zielone...to jest ich swoisty znak rozpoznawczy, nie trudno to zaobserwować...zawsze jest to znamienne, że kilkudziesięciu osobników nagle i tym samym czasie stosuje jednakowy znak rozpoznawczy, który pomaga im się nawzajem zidentyfikować, aby przeprowadzić akcję prewencyjną, czyli np. skopać jakiegoś Daniela Kloca.


 

3.Obserwacje rejestrujmy...


 

Jak ważna jest rejestracja obrazu na cyfrowych urządzeniach, chyba nie muszę tego udowadniać, gdyby nie zarejestrowanie obrazu video skopania Daniela Kloca przez policjanta w cywilu, to Daniel Kloc pewnie do dziś siedziałby w więzieniu za to, że jego ciało było na tyle perfidne, że stanęło na drodze czcigodnej, policyjnej kończyny dolnej, co przez bardzo rozgrzanego prokuratora jest nietrudne do udowodnienia.

Obraz rejestrujmy dyskretnie, bo tylko w ten sposób możemy zarejestrować rzeczy istotne i ważne..nie róby takiej głupoty, jak zrobił to onegdaj Łażący Łazarz ubierając na siebie kilogramy sprzętu...

... ologowując się logiem Nowego Ekranu i bębniąc wcześniej w postach co i jak będzie filmował, generalnie nie dziwię się, że ktoś mu w najważniejszym momencie skopał laptopa...polecam wszelakiej maści sprzęt szpiegowski do rejestracji obrazu, są fajne okulary, które rejestrują obraz i dźwięk, są kamerki za ucho, a tym, którzy nie chcą się bawić w szpiegów zostają komórki w których wbudowane są videorejestratory. Oczywiście jak kto ma kamerę to bezwzglednie powinien wziąść ze sobą, najlepiej, żeby była to kamera cyfrowa, bo wtedy jest szansa szybko wrzucić filmiki na kompa i przerzucić na You Tube, wytrawni blogerzy szybko wyłuskają najważniejsze rzeczy, które powini zobaczyć ludzie.


 

4.Nie dać się sprowokować...


 

Prowokatorzy działają małymi grupkami lub pojedynczo...na pogrzebie śp. Prezydenta w Krakowie, praktycznie koło mnie prowokator wyrwał jakiemuś starszemu panu flagę Polski i rzucił na ziemię, poczym zaczął ją deptać, kilku krewkich patriotów zaczęło go przepychać...zauważyłem w pewnym momencie efekt “ławicy ryb”, czyli ruch tłumu w niewiadomym kierunku, a to tylko przez jednego prowokatora, Straż Miejska, która była w pobliżu niespecjalnie reagowała, dopiero po naciskach obtoczyli kordonem...ale prowokatora...generalnie dostałby nieźle po gębie, gdyby nie Straż Miejska...ale może być w jednym miejscu kilku takich prowokatorów i mogą stworzyć tzw. sztuczny tłok aby sprowokować zamieszki, co w następstwie powoduje tratowanie siebie nawzajem.

Ważne jest, aby nie dać się sprowokować...na pojedynczych prowokatorów nie zwracajmy uwagi, odwracajmy wzrok, udawajmy, że takowego niema, pamiętajmy, że lewaki będą chcieli wywołać zamieszki...oni potem się wycofują, robiąc przedpole współczesnym zomowcom.


 

5.Reakcja na gazy łzawiące i pieprzowe...


 

Gaz łzawiący i gaz pieprzowy są substancjami chemicznymi powodujacymi podrażnienia skóry ( odczuwane jako piekący ból ), wycieki z oczu, nosa, ust i problemy z oddychaniem. Gaz pieprzowy jest bardziej uciążliwym środkiem - powoduje natychmiastowy ból, jest trudniejszy do usunięcia i może spowodować poparzenia I stopnia. Z drugiej strony udowodniono, że środek ten powoduje w organizmie zmiany chemiczne wywołując tym uczucie gniewu - w rezultacie często prowadząc do eskalacji konfliktu.

Efekty gazu łzawiącego znikają po 5 do 30 minut, zaś pieprzowy może być odczuwany w najgorszym wypadku do 2 godzin. Odpowiednie sposoby radzenia sobie z nimi znacznie zmniejszają ten czas.

Jak się zabezpieczyć:

Ubranie powinno zakrywać jak najwiekszą cześć ciała. Warto zasłonić włosy ( szczególnie dredy ) Płaszcz przeciwdeszczowy jak najbardziej wskazany !

Maska przeciwgazowa jest oczywiście najlepszym sposobem ochrony, ale gogle do nurkowania i mokra chustka zakrywajaca usta i nos napewno będą łatwiejsze do zabrania ...w razie użycia gazu zdejmij soczewki kontaktowe !!!

Jak się zachować...zachować spokój, nie oddychać głęboko, smarkać, płukać usta w miarę możliwości, kaszleć i pluć. Nie połykać ! A najważniejsze...nie trzeć podrażnionych miejsc, zwłaszcza oczu.


 

6.Ubiór i akcesoria...


 

Ubiór załóżmy lekki w miarę nie krępujący, dokumenty i pieniądze w saszetce zawieszonej na szyi i za pazuchą, dokumenty trzeba mieć, bo funkcjonariusze mają takie prawo, że mogą przetrzymać zatrzymanego przez 48 godz. bez podania przyczyny...miejmy ze sobą stoppery do uszu, aby zabezpieczyć się przed policyjną bronią dźwiękową LRAD...

...to ustrojstwo może uszkodzić nam narząd słuchu na zawsze. Więcej tutaj. Miejmy też na uwadze, że policja prawdopodobnie ma uprawnienia do strzelania do kobiet w ciąży i dzieci, jeśli uzna, że takowi stwarzają zagrożenie (sic!), piszę tutaj prawdopodobnie gdyż taki projekt był, a teraz jest o nim cichosza ...nie mogę znaleźć aktualizacji tych informacji, ale warto mieć to na uwadze. Weźmy ze sobą przyciemniane okulary, bo należy pamiętać, że w miastach jest już wdrożony system INDECT, który automatycznie rozpoznaje twarze i dziwne zachowania przechodniów...

...noszenie ciemnych okularów znacznie utrudni SYSTEMOWI namierzanie patriotów. Pamiętajcie, że jesteście już obserwowani z chwilą wyjechania z domu, system AUTOSCOPE...

...śledzi każdy ruch samochodowy na drogach krajowych...witajcie w MATRIXIE.

Dobrze jest się zaopatrzyć w ochraniacze (np. hokejowe) do ochrony wrażliwych części ciała, przed skutkami ostrzału gumowymi kulami, nie nośmy szklanych butelek w kieszeniach, gdyż w razie szamotaniny mogą się rozbić i uszkodzić tętnice.


 

Oczywiście miejmy podniesione głowy, to my jesteśmy gospodarzami tego kraju...zabierzmy flagi i symbole narodowe...to nie my powinniśmy się bać.


 

Wasz Bear Trybeus


 


 

 

licznik: 4673 + 3 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Bym jeszcze dodał 0|0
Wykazujcie inicjatywę. Podejmujcie przodownictwo, gdy coś jest nie tak.
Ludzie podążają za przywódcą, nawet chwilowym. No i bądźcie dzielni.

Ja znów będę na morzu. Ale duchem z wami.
2013-09-27 21:08
ŁŁ wymiata:-) 0|0
Prewencyjnie, to najlepiej nie pójść... Przeraża myśl, ile tego badziewia na siebie założyć, jak również co robić, a czego nie:-)
2013-09-27 21:28
# @Elis 0|0
...cześć, ale to już historia, te zdjęcia ŁŁ są z okresu jak jeszcze był rednaczem w NE..

..nie lubisz walk ulicznych ??? zobacz ile "badziewa" musi mieć policja, żeby stanąć na przeciwko bezbronnych demonstrantów, ile broni, ile pomysłów, wozy bojowe, armatki wodne, petardy , tarcze...czemu, jak są tacy supermeni nie pójdą na pięści ..to jest pytanie...pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-27 21:36
  0|0
Ja oczywiście się wybieram :) W tamtym roku byłem i nawet w gębę dostałem, bo jeden koleś zobaczył, że nagrywam i bał się że wykorzystam to przeciwko kibicom i udostępnię policji :) Ale na szczęście nic poważnego :)
2013-09-27 21:39
# @jazgdyni 0|0
..no widzisz z tym przodownictwem nie jest za ciekawie ....Prezes Kaczor jest znienawidzony , Winnicki jakoś tak lata po tych łże telewizjach...Dudy tyż nie lubią ...chyba się jeszcze nie narodził, a zresztą co byś nie zrobił to skrytykują
...ja jakbym miał zaczynać jakieś walki podjazdowe, to wpierw doprowadziłbym do unicestwienia tefałenów, polsatów i GW ...to są pierwsze kroki do podjęcia...ludziska, jak by byli mądrzy to już dawno powinni nie oglądać tych stacji, a tym sposobem doprowadzić do upadku...potem to już bajka , samo się zrobi ...pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-27 21:44
# @trybeus 0|0
Nie lubię walk ulicznych i na pewno nie zabrałabym dzieci. Czasami lepiej dmuchać na zimne...
2013-09-27 21:50
# @grzesiekZ 0|0
..no to może gdzieś się spotkamy jak już będę, to miło byłoby się spotkać ...jakiś browarek wciągnąć nosem , co??
2013-09-27 21:51
# @Elis 0|0
w Krakowie mieliśmy ze sobą dwójkę naszych dzieci, jak zaczęli prowokować, to tylko patrzyłem, żeby ochraniać ciałem, ale generalnie wolę jechać sam, bez dzieci i bez mojej Squaw...jak są bezpieczni w domu , to ja mogę wtedy bezstresowo "manifestować"..pozdr
2013-09-27 21:54
# @trybeus 0|0
Gdy nie ma dzieci, to jesteśmy niegrzeczni;-)
2013-09-27 22:08
# @Elis 0|0
ha ha ha...no tak ...generalnie jestem niesamowicie grzecznym chłopczykiem...he he

http://www.youtube.com/watch?v=I8NcELiIMHg
2013-09-27 22:19
# @trybeus 0|0
Ależ spoko, zapraszam :)
2013-09-28 01:32
# @grzesiekZ 0|0
No i wróciłem na posterunek po tej chwilowej transformacji :)
2013-09-28 01:34
Trybeus 0|0
Trybeusie bardzo się wymondrzasz, ale kierunkowskazem powinny być słowa marszałka Piłsudskiego " Bić k......y i złodziei" mości Trybeuszu.

Pozdro
2013-09-28 10:21
# @Andy51 1|0
...he he ...najpierw trzeba zrobić listę szczegółową...kto k......wa, a kto złodziej...wtedy jak najbardziej... pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-28 11:00
Blogerzy na marszu. 1|0
Witam Szanownych Państwa,
co myślicie o tym żeby razem pójść w marszu, ja do RN mam ograniczone zaufanie a w kupie siła, moglibyśmy może nawet wcześniej zjechać do Warszawy i się bliżej poznać.
2013-09-29 13:12
# @parasolnikov 0|0
Hej, ja jestem za :) Tylko wiadomo - ja nie dojeżdżam do Warszawy, bo tu mieszkam :)
2013-09-29 19:10
# @parasolnikov 0|0
To ciekawy pomysł.
Można przy okazji dać się poznać innym, jako blogerzy tego serwisu, występując pod banerem „Prawy nurt.pl”, lub jakichś indywidualnych plakietek, np.: „Wszystkie nasze polskie sprawy – zobacz Prawy nurt.pl”
:-)
2013-09-29 19:35
# @parasolnikov 0|0
..fajny pomysł...ja chyba przybędę z Pisowcami, ale jak ich opuszcze, to się nic nie stanie..no chyba, że nasi nie zorganizują wyjazdu, to będę kombinował z innymi...pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-29 19:58
# @Obsługa techniczna 0|0
...Grzesiek, a u Ciebie zrobimy "dziuple"...he he pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-29 19:59
# @InaMina 0|0
...fajny pomysł...baner z napisem PRWAYNURT.PL piszemy bez owijania w bawełne...

albo NOWYKURNIK.PL...co piszczy w kurnikach he he
2013-09-29 20:01
# @trybeus 0|0
Każdy może dopisać coś od siebie, nie zapominając o naszej nazwie :-))
2013-09-29 20:20