HELLO KITTY TO SATANIZM...

ePub czas dodania: 2013:06:16 23:06 komentarzy 0
Wielu ludziom zdaje się, że to tylko niewinne zabawki, lecz niestety "zabawki" te mają zgubny wpływ na nowe pokolenia ...to już nie są żarty...materiał dowodowy jest druzgocący...

 

 

 Bloger Łukasz Roman kiedyś zapodał posta o HK , lecz niestety przekierunkowania Parola spowodowały, że post ten bardzo cenny przeszedł automatycznie do krainy 404...odświeżam go więc i dokładam następne rzeczy , które demaskują te "zabawki"...jest to cała diabelska ideologia, by zabić duszę wpierw w małych dzieciach, a potem gdy już będą dorośli byli w pewnym sensie dalej opętani tą diabelską ideologią...duża tu jest rola rodziców, by nie popadali w paranoję Hello Kitty i jednak dopuścili głos rozsądku, by nie zrobić dzieciom krzywdy największej ...zabijając ich dusze.

Zaraz po tym jak Łukasz Roman zapodał tego posta zaczęły się śmichy-chichy choćby ze strony blogera gościa hotelowego... który nie podał rzeczowej argumentacji, lecz z drwiną wyśmiał...to tylko świadczy o arogancji tegoż jegomościa hotelowego...

http://goschotelowy.neon24.pl/post/85404,hell-o-kitty-nie-dla-idiotow

 

Dlatego przed ostatnim tąpnięciem NE skopiowałem ten post, by kiedyś go wkleić i odświeżyć temat Hello Kitty...

 

 

Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł.


 Kitty White przyszła na świat dnia 1 listopada 1974 roku, na londyńskich przedmieściach. Czy to przypadkowa data, zwłaszcza dla wyznawców Chrystusa? Japońska firma Sanrio jest producent HK. A jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat? Czy ludzie mają wiedzę na ten temat? Chyba nie wszyscy.

 

Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell – o – Kitty. Jak widać kotek nie ma... Ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome.

 Także kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej. Oddaje malucha w ręce demonów!!

 Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy, poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!Na zdjęciu Gaga siedzi na masońskim tronie, zakończonym dwoma filarami z każdej jej strony. Nad jej głową znajduje się kompas masonerii. Nosi sukienkę Hello Kitty i pozuje w stylu manekina. Jej ręce są umieszczone w sposób przypominający ikony sztuki, które wyświetla hermetyczna maksyma (ang. hermetic maxim) - “jak na górze, tak na dole”. 

 

Hello Kitty – towprowadzanie i rozbudzanie w dzieciach sfery seksualnej, a to taka niewinna miła kotka! Kolor różowy – to nie tylko kolor związany z seksualnością, ale przede wszystkim kolor mocno związany z ideologią New Age, podobnie jak symbol motyla i "klucz nilu" – pogarda dla dziewictwa!

 Ten piekielny japoński kotek omamił umysł niejednego dziecka na świecie i opróżnia portfele nieświadomych rodziców.

 

- Mamo, mamo! Kupisz mi nowy piórnik?

- Przecież kupiłam ci na początku roku.

- Ale ja chcę taki w Hello Kitty!

 

Poza tym, stanowi obrazę dla chrześcijan:

 

 

 "Zabawka dla dorosłych":

 

 Przykład „zabawki” dla dziecka:

 

 Na życzenie można wykonać trumnę:

 

Powstają szpitale, żłobki i przedszkola, sale kinowe wystrojone w diabelską symbolikę:

 

 

Oto adres kiciego piekła...

 http://www.kittyhell.com/

 

 Pamiętajcie: strategia szatana jest właśnie taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!

 

 

Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” - pocket monster – kieszonkowy potwór. W Japonii po czasie rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci. Powodem była... Finalna walka w przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez... Ofiarę z siebie, ze swojego życia!!

 

Inne formy zagrożenia:

 

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)

2. Barbie

3. Pokemony

4. Halloween

5. Harry Potter

6. Dragon Ball

7. Trupie czaszki na ubrankach i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu

8. Konik Pony

9. Batman

 

Tyle, jeśli chodzi o oryginalny post Łukasza Romana...przeglądnąłem adres, który podany był w poście, a który wyśmiał Gość Hotelowy, dowiaduję się tam, że HK to cała ideologia szatańska, która ma na celu zgubić człowieka na każdym etapie życia i zawładnąć (opętać) wpierw małe dzieci rękami rodziców, a potem trzymać w tym stanie, aż do śmierci...Hello Kitty to cała sfera życia zaczynając od zwykłych rajstop, czy skarpetek skończywszy na seksualności...a wszystko ubrane w "niewinny", różowy kolor ...warto w tym kontekscie przyjrzeć się naszym, rodzimym celebrytom typu Doda...ta różowość u niej też jest co najmniej dziwna, a i kontakty z niejakim panem D. też nie są bez znaczenia...

Zobaczmy co Diabelskie Przedsiębiorstwo Hello Kitty ma do zaoferowania :

Piersiówka HK, aby wpoić dzieciom potrzebę spożywania dużej ilości alkoholu:

 

 

Imlanty piersi Hello Kitty:

 

Koronki zębów Hello Kitty:

 

Sataniści z KISS :

 

Papier toaletowy Hello Kitty:

 

Wibratory niby do masażu karku, ale jest tam sugestia o podbrzuszu (sic!) 

 No i przechodzimy do seksualności...fetysz Hello KItty

 

Prezerwatywy Hello Kitty:

 

Voo-Doo Hello Kitty:

 

Fetysz Hello Kitty i Pokemon:

 

Fetysz krwi Hello Kitty:

 

 

No i skończywszy na haremie gumowych lal do seksu ...oczywiście wszystko pod patronatem Hello Kitty ...

 

 Oczywiście tego jest więcej, ale oszczędzę szanownym Czytelnikom frustracji na początku tygodnia...

Czy trzeba jeszcze więcej zdjęć ??? Rodzice, chrońcie swoje dzieci przed diabelskimi atakami, bo w przeciwnym razie zatracicie i ciało i duszę waszych dzieci ...

tutaj link do Diabelskego Przedsiębiorstwa Hello Kitty

www.kittyhell.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

CHYBA NIE TRZEBA JUŻ  WIĘCEJ ...STRZEŻCIE SWOJE DZIECI !!!

 

licznik: 56023 + 3 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Hm. 0|0
Już gdzieś o tym czytałam.
I przyznam, że sceptycznie się do tego odnoszę.
Zresztą, jak do wszystkich amuletów, symboli i takich tam.
Aczkolwiek - aby na wszelki wypadek "dmuchać na zimne" skonfiskowałam dyskretnie mojej małej wnusi przepaskę na włosy z tym "kotkiem".
:)
2013-06-17 22:22
DObre złe znaki. 0|0
NO sązłe znaki. Tylko nie możęmy zapominać, że nie możemy odrzucaćz tego powodu znaki w ogóle. MIejsce symboliczne, miejsce rytualne nie znosi próżni. Musimy je zapełnićdobrymi znakami, dobrymi rytuałami. Życia katolika powinno być, jak to było zawsze, poki ktoś tego głupio nie zanegował, całe Znakiem Boga, tak jak w pobożnośći ludowej sięto zachowało...
2013-06-18 18:10
@ 0|0
polecam ciekawą dyskusję na portalu Neon24.pl pod tym samym postem

http://trybeus.neon24.pl/post/94191,hello-kitty-to-satanizm
2013-09-19 21:19
# @trybeus 0|0
Heh. Jakiś czas temu chciałem o tym napisać, zwłaszcza zdjęcia sugerują, że HK, to po pierwsze okultyzm, a po drugie niezły biznes. Pisała o tym KoszGaz, w tonie że katolikom odbija palma i do tego artykułu chciałem się odnieść. Jak widać więź duchowa pomiędzy mną, a Trybeusem istnieje.
:-P
2013-09-24 18:19
Wilczym okiem... 0|0
Myślę, że w tej "pogoni za demonami", niektórzy zapędzają się za daleko - to, że poczciwi Bolek i Lolek, byli parą gejów, a Tele Tubbies to jakieś gendery, słyszałem dawno... Teraz Kitty. Czasami myślę, że doktryna reinkarnacji jest prawdą i, po setkach lat hibernacji, wstali z trumien jacyś obłąkani inkwizytorzy, widzący wszędzie demony , Szatana i opętania. Kiedyś palono na stosach koty i nietoperze, wszędzie chodziły czarty i sukkuby, a seksualnie niespełnieni dewianci w habitach (być może, mający w głowach samą zgniliznę i przez nadgorliwość, walczący z sobą samym), tłoczyli ludziom psychozę w mózgi.
Dzisiaj mamy ludzi, korzystających "w słuszny sposób" z internetu i, za jego pomocą, przeklinających jego treści, w zamian oferując własne, nie mniej dziwaczne.
Istniejemy z jednej strony, w świecie dalekim od jakiejkolwiek religijności, z drugiej zaś, korzystając z dobrodziejstwa "diabelskiej" demokracji i wolności, jacyś ludzie głoszą, iż wszędzie widać, słychać i czuć Szatana. Nie ma już gwiazdek, są pentagramy, nie można narysować trójkąta, bo to znak masonerii, kot z Japonii jest szatański, zaś kolor różowy to wyuzdana seksualność, więc zakładanie dziecku różowych ubranek, otwiera je na seks i późniejsze perwersje. Niedługo dowiem się, że maszty telekomunikacyjne są symbolami fallicznymi, fontanny to zakamuflowany obraz ejakulacji, zaś banany powinno się kroić na kawałki, gdyż jedząc je w całości, symulujemy seks oralny.

Komuś się chyba roi w głowie z zawiści, że... sam nie może, a by chciał.
2013-11-20 09:57
Paranoja 0|0
Ludzie!!! Co z Wami jest. Demonizm HK tak jak samo HK został wymyślony przez człowieka, a są tacy co zazdroszczą sukcesu, i to właśnie tacy ludzie puszczają głupie plotki. Wnerwiające jest to, że w dobie mocno rozwiniętej cywilizacji nadal panuje średniowiecze w umysłach znacznej grupy ludzi. Żal.
2014-02-27 17:59
Symbolizm a świat duchowy 0|0
Świat duchowy jest nieczuły na materialność, w tym na wszelkie symbole. Symbole są wymysłem człowieka i tylko dla niego mają znaczenie. Jednakże złośliwe duchy chętnie bawią się ludźmi, prowokując ich do obdarzania symboli nadziemskimi mocami. Samo przywiązywanie jakiejkolwiek wagi do symboli jest złamaniem II Przykazania, które zabrania czczenia posągów i figur, a także odwracaniem się od Boga w kierunku materii. Z tego wniosek, że takie artykuły jak powyższy są już same w sobie grzeszne, gdyż podtrzymują mit o posiadaniu przez przedmioty i symbole niezwyczajnych mocy, a "diabeł" bardzo chętnie jeszcze podpuszcza niczego nie podejrzewających autorów do rozsiewania takich bzdur. Nieciekawą relację z nisko rozwiniętym bytem duchowym można nawiązać nie stosując żadnych "satanistycznych" przedmiotów - wystarczy MYŚL. Nie trzeba wiązać myśli z jakims podejrzanym symbolem, by ściagnąć na siebie uwagę złośliwego ducha. I odwotnie - jeśli nie obdarzymy takiego podejrzanego przedmiotu myślą o kontakcie z Zaświatami - jest on w 100% bezpieczny. Tu zaczyna się odpowiedzialność tych wszystkich, którzy bębnią o szkodliwości "satanistycznego Hello Kitty" - mówcie o tym dalej, a niedługo myśli wszystkich dzieci na widok wizerunku tego kotka będą wędrować wprost do szatana.
2014-02-28 17:54
# @kalatala 0|0
...świetne odwrócenie kota ogonem...:))))
...a czy szanowna komentatorka nie jest czasem jest buddystką ?...tak mi cosik się wydaje...pozdrawiam niepoprawnie
2014-03-01 14:13
# @wioletka111 1|0
"zazdroszczą sukcesu"? ...o właśnie to jest słowo klucz, sukces osiągnęła autorka Harrego Potera, gdzie po tym sukcesie bardzo wiele dzieci zapragnęło uprawiać czary, niesamowite co ? To "sukces diabła"...pozdrawiam niepoprawnie

2014-03-01 14:17