W Polsce rozszerzono przymusowe szczepienia...

W Polsce rozszerzono przymusowe szczepienia...
ePub czas dodania: 2015:07:27 19:16 komentarzy 0
Dodano Pneumokoki i bardzo drogą oraz kontrowersyjną szczepionkę HPV...

 

Uważam, że temat ważny, więc wklejam artykuł, żeby społeczeństwo miało świadomość jakie ”dobrodziejstwo” czeka Polaków...

Sam jestem przeciwnikiem szczepień przymusowych i borykam się ze służbami, które próbują nas zmusić. Najważniejsze, to nie dać się zastraszyć, bo tzw Sanepid nie ma takich uprawnień, aby nakładać kary i grzywne...natomiast ważne jest, aby nie podpisywać świadomej odmowy szczepień, którą często podtykają do podpisania w Ośrodkach Zdrowia wystraszonym mamom...

Jeśli ktoś chce pomocy w walce z cyborgami z Sanepidu, to polecam portal stopnop.pl...http://www.stopnop.pl/


 

(...)


 

Gdy zaczyna się mówić o In Vitro i innych bzdetach nieuchronnie oznacza to, że w tle przechodzą różne obrzydliwe interesiki. Okazało się, że przy okazji rząd pośpiesznie "sprywatyzował" spółki strategiczne PKP Energetyka i Telekomunikacja Kolejowa, oraz przeforsowano rozszerzenie kalendarza obowiązkowych szczepień o szczepienie na pneumokoki oraz HPV. Obie szczepionki wzbudzają wielkie kontrowersje na zachodzie, gdzie są wskazywane jako groźne dla życia.


 

Podczas gdy Polacy są przeważnie na wakacjach nasza władza uraczyła na zwiększeniem ilości obowiązkowych szczepień. Komisja Zdrowia przy polskim parlamencie głosowała za rozszerzeniem obowiązku szczepień o szczepienia przeciwko Pneumokokom i wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). To z pewnością dobra wiadomość dla producentów tych preparatów, bo zbyt na nie będą mieli zapewniony.Głosowanie Sejmu : sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp


 

Rodzice w Polsce są coraz bardziej świadomi i tak jak w 2013 roku odmawiało szczepień najwyżej 3 tysiące rodzin rocznie tak w 2014 to już 15% całej populacji rodzin z dziećmi przeznaczonymi do szczepienia. Coraz więcej rodziców dowiaduje się o tym, że Niepożądane Odczyny Poszczepienne, tak zwane NOP-y rzeczywiście występują i mogą dotknąć ich dziecko.


 

W Polsce często ignoruje się negatywne reakcje dzieci po szczepieniach i spycha się je do kategorii przypadków medycznych niezwiązanego ze szczepieniem. Niekiedy odpowiedź neurologiczna organizmu na wprowadzone metale ciężkie, obce DNA i inne chemikalia jak fomaldehydy, następuje po dłuższym okresie od wprowadzenia niż po kilku dniach. Obecnie żaden lekarz nie wiązałby szczepienia z chorobą neurologiczną, jeśli wystąpiłaby po kilku miesiącach.


 

W większości państw europejskich szczepienia są zalecane, ale dobrowolne. Jednak polskie władze chcą na siłę wprowadzić kolejne obowiązkowe szczepienia do kalendarza. Inne państwa zalecają, ale nie zmuszają. Na tle reszty Europy jawimy się w tym zakresie jak kraj totalitarny, który zmusza swoich obywateli do wstrzykiwania im środków niewiadomego pochodzenia wbrew ich woli pod presją i sankcją pieniężną


 

Prowadząc ten proceder państwo zachowuje się jak zbrojne ramię koncernów farmaceutycznych, mafia, która próbuje siłą pod groźbą haraczu doprowadzić do ugięcia się rodziców i zmuszenia ich do zaszczepienia swojego dziecka bez względu na ryzyko powikłań. Aby to było łatwiejsze w mediach głównego nurtu rozpętano wielką kampanię ostracyzmu społecznego wobec rodziców świadomych, którzy obawiają się o życie swoich dzieci, wykonując w ten sposób nota bene jeden z podstawowych obowiązków rodzicielskich.


 

Szczepionka na Pneumokoki ma złą prasę w Japonii i w USA. Już w 2011 roku było 59 000 raportów o reakcjach ubocznych po szczepionce na pneumokoki zarejestrowanych w samym USA z czego 30 094 przypadków wymagało hospitalizacji a 2169 zakończyło się śmiercią dzieci. 95% tych zgonów wydarzyła się do trzeciego roku życia dziecka. Teraz to dobrodziejstwo będzie finansowane z naszych podatków, a niewolnicy z tego kraju, będą musieli zaprowadzić własność rządu, czyli dziecko niewolnika i zaszczepić je tak jak dobry pan robi z cielakami, które bynajmniej nie należą do krowy.


 

Osobną sprawą jest szczepionka HPV, która jest dość droga i Polska płacąc za szczepienie z pieniędzy podatnika będzie pierwszym krajem na świecie z takim rozwiązaniem. Problem polega na tym, że już kilka lat temu francuscy lekarze stwierdzili, że zawarty w szczepionce adiuwant aluminium, który jest neurotoksyną, może bardzo niekorzystnie wpływać na rozwój młodych dziewcząt. Wygląda na to, że to co wzbudza kontrowersje w społeczeństwie zachodnim w naszej skolonizowanej Polsce nikogo nie frasuje i zaordynowano właśnie masowe wstrzykiwanie tego czegoś w nastoletnie Polki. Rzekomo dla ich dobra.


 


 

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polsce-rozszerzono-przymusowe-szczepienia-dodano-pneumokoki-bardzo-droga-oraz-kontrowers


 

Można też podpisać petycję :


 

http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/


 

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuscy-lekarze-apeluja-o-wstrzymanie-szczepien-przeciw-hpv


 


 


 


 


 


 


 

licznik: 50158 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Zastępowanie szczepów 0|0
Witam. Podam pewną ciekawostkę o której publicznie niechętnie się rozmawia...
„Choroba pneumokokowa wywoływana przez Streptococcus pneumoniae jest poważną chorobą bakteryjną, która może wywoływać infekcje ucha, zakażenie krwi, zapalenie płuc i zapalenie opon mózgowych. Patogen pneumokokowy obejmuje około 90 różnych szczepów. W 2000 roku szczepionka ukierunkowana na 7 z tych szczepów (PCV7) uzyskała licencję i była rekomendowana dla amerykańskich niemowląt. Jednak szczepy Streptococcus pneumoniae konkurują ze sobą, co wyjaśnia, dlaczego szczepy nieszczepionkowe szybko zastąpiły te, na które ukierunkowane były szczepionki. Stąd w 2010 roku w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie wprowadzono nową szczepionkę, która ukierunkowana była na 13 szczepów pneumokokowych (PCV13). Dzisiaj szczepionki przeciw pneumokokom są stosowane w wielu krajach na całym świecie.
Z badań przedstawionych w niniejszej sekcji wynika, że wskutek stosowania szczepionek przeciw pneumokokom obniżyła się zapadalność na choroby pneumokokowe wywoływane przez niektóre szczepy, ale jednocześnie wzrosła ilość przypadków wywołanych przez inne szczepy. Po wprowadzeniu powszechnych szczepień dzieci przeciwko pneumokokom zapadalność na choroby pneumokokowe początkowo spadła, a następnie wzrosła, kiedy szczepy nieszczepionkowe szybko zastąpiły te, na które ukierunkowane były szczepionki, skutkiem czego szczepionki te stały się bezużyteczne. Niektóre z nowych szczepów są wysoce zjadliwe i oporne na działanie antybiotyków. Ponadto szczepienia dzieci przeciwko pneumokokom znacząco zwiększyły ryzyko występowania inwazyjnych chorób pneumokokowych u dorosłych. Indukowane drogą szczepień i zagrażające życiu szczepy pneumokoków stanowią obecnie problem ogólnoświatowy.” – Neil Z. Miller „SZCZEPIENIA – przegląd ważnych badań. Streszczenie 400 artykułów naukowych dla rodziców i badaczy.”
http://szczepienia.wybudzeni.com/szczepionka-na-pneumokoki/
2017-09-25 00:54